Beton Kesme Ağrı

kesme - Beton Kesme Ağrı

beton kesme ağrı karot beton kırma ve beton delme ile ilgili alanda taahhüt hizmeti veren bir firmayız…

Bu alanda beton kesme makinaları ile (Derz makinaları) ağrı da saha betonu kesimi,asfalt kesimi,döşeme betonu kesimi,tabliye betonu kesimi ve parapet kesimlerini yapmaktadır.

Hidrolik beton kesme makinası sistemleri ile kapı kesimleri,perde betonu kesimleri,pencere kesimleri kolon ve kiriş kesimleri,havalandırma boşlukları,asansör boşlukları,merdiven kesimleri vb. yatay ve düşeyde gerekli görülen beton ve sert zeminlerin kesiminde çözüm ortağı olmaktadır.

Hidrolik beton kesme makine fiyatları ekonomik hale getiren bir sistemdir.Kolay kurulumu ve hızlı kesim olanağı ile tercih sebebidir.Hidrolik duvar kesme,hidrolik raylı duvar kesme ve hidrolik raylı beton kesme gibi isimlerle anılabilmektedir.

Halatlı beton kesme sistemleri ile köprü ayağı kesimi,barajlarda ve enerji santrallerindeki kalın beton kesimlerine ,viyadük ve köprü gibi ağır yapılar için gerekli kesimler veya demontajı için gerekli kesimlere ve kontrollü bina yıkımında kat kesimlerinde cevap vermektedir.

Beton kesme firmaları olarak ağrı da geniş makine parkı profesyonel ekip ve ekipmanla,kurumsal kimliğimizle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.ağrı da beton kesen firmalar öncülüğü yapan as karot bu alanda ağrı da beton kesme fiyatları,beton kesme makinası fiyatları

beton kesim fiyatları,beton kesme testereleri,beton kesme bıçağı,beton kesiciler le ilgili konularda bizlerden yardım alabilirsiniz.

As karot olarak ağrı ilinde hem beton delme kesme alanındaki taahhüt uygulamalarımız hem bu alandaki makine ve yedek ekipman satışlarımızla hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Ayrıca talep edilmesi durumunda ağrı da beton kesme makinalarının kiralama konularında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ağrı da satışa hazır halde,satılık asfalt kesme makinası,satılık hidrolik beton kesme makinası,ikinci el beton kesme makinaları,satılık perde beton kesme makinası,asfalt kesme testereleri,beton kesme bıçakları,beton kesme halatları ve yardımcı ataşmanlar’la satışlarımız devam etmektedir.

Bünyemizdeki derz makinaları tam otomatik ve yarı otomatik,elektrikli,benzinli veya dizel yakıtla çalışmaktadır.Kesilecek betonun kalınlığına göre kesme bıçağı büyük yada küçük takılabilmektedir.

Beton derzleri açılması esnasında özel derz bıçakları,pahlı derz bıçakları ile yapılabilmektedir.

Yatay beton kesimlerinde ise aynı makinalarla Q300mm-Q1500mm beton kesme bıçakları yani beton kesme testereleri takılarak 70 cm beton kalınlığına kadar kesme olanağı sunmaktadır.

Beton kesimleri ve katı yüzey kesimlerinde kullanılan bir diğer sistem ve makine parkı Halatlı beton kesimi olup 70cm den daha fazla kalınlığa sahip beton ve yüzeylerin kesimine olanak sunmaktadır.Beton kesme işini çelik halat üzerinde monte edilmiş elmas boncukları gerçekleştirir.

Güç ünitelerine bağlı halatın dönmesiyle kesim gerçekleşir.Halatlı beton kesme tekniğinde yardımcı aparatlar ile düşey ve yatayda hertürlü kesim yapılabilmektedir.

Halatlı beton kesme ile beton kesme kalınlığı neredeyse sınırsız seviyededir.Elektrikli ve hidrolik ünitelerden oluşan sistemle çalışmaktadır.Sessiz,güvenli,ekonomik ve çok hızlı bir kesim olanağı sunar.

Farklı isimlerle anılabilmektedir.Tel ile beton kesme,telle beton kesme,halatlı beton kesme bunlardan bazılarıdır.

ağrı beton kesmeişi,ağrı beton kesme, ağrı beton kesme kırma, ağrı kesme firmasi, ağrı kestirme, ağrı bina beton kesme,

ağrı halatlı tel kesme, ağrı elmaslı kesme, ağrı beton kesim firmalari, ağrı karot, ağrı karot beton delme,

ağrı karot beton kesme, ağrı hidrolik beton kesme, ağrı testere ile beton kesme, ağrı bahçe duvarı kesme,

ağrı parapet kesme, ağrı kolon kesme, ağrı döşeme kesme, ağrı köprü kesme, ağrı bina kesme

ağrı beton delme firmaları,ağrı beton kesme firmaları,ağrı karot ile beton kesme,ağrı karot çürütme sistemi,ağrı hidrolik karot ile kesme,

ağrı hidrolik raylı kesme,ağrı duvar perde beton kesme,ağrı döşeme betonu kesme,ağrı hidrolik beton kesme,ağrı halat ile beton kesme,

ağrı sınırsız metre tel halat,ağrı elmaslı tel kesme,ağrı elmaslı beton kesme,ağrı derz ile beton kesme,ağrı derz saha beton kesimi,

ağrı asfalt kesme,ağrı kimyasal dübelleme,

Kesim uygulamalarında ise beton kesme uygulamalarında lazım olabilecek bütün ekipmanları ve usta kesim operatörlerini bünyesinde

barındırmaktadır. ASKAROT ağrı beton kesim alanında Profesyonel firmadir..

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]
Tags: , , , , , , , ,